Degrenne
4.7 (93.33%) 6 hodnocení

Degrenne vytváří, vyvíjejí a vyrábí profesionální prvky stolního nádobí určené pro zákazníky po celém světě. Společnost Degrenne byla založena v roce 1948, její obrat je 86 milionů eur, vlastní čtyři továrny a šest zahraničních dceřiných společností. Patří do společnosti Entreprise du Patrimoine Vivant – EPV, což je sdružení pod dohledem Ministerstva hospodářství a financí ve Francii za účelem rozlišování řemeslných společností charakterizované průmyslovou dokonalostí.

 

Zastoupení značky ve světě

Značka Degrenne je zastoupena ve všech distribučních sítích ve Francii a v zahraničí. Přitom má v prodeji šest produktových rodin – včetně nádobí, příborů a skleněných výrobků. Společnost také vyvíjela subdodavatelské aktivity, jak v oblasti stolního nádobí, tak i v dalších dílčích oborech HoReCa (mezi které se řadí hotely, restaurace, kavárny), čímž podtrhla své průmyslové znalosti jak v oblasti výroby nerezových, tak i keramických výrobků. Výrobky firmy Degrenne se prodávají v 85 zemích po celém světě. Tento výrobce je uznávaný a oceňovaný kuchaři po celém světě. Společnost přikládá velký význam k vytváření, a to díky zkušenostem výzkumných a projektových laboratoří. Zároveň sdílí své znalosti s vyjímečnými designéry, jako jsou Olivier Gagnere, Sylvain Dubuisson a Matali Crasset.

Výrobky jsou v perfektní rovnováze mezi funkčností a čistotou, což je charakteristický rys tohoto výrobce, než je tomu u jiných značek. Pokud je v hotelech či restauracích na stolech přítomné nádobí či příbory značky Degrenne, je to díky mimořádně vysoké kvalitě. Pro výrobu jsou použity pouze ta nejlepší keramika a ocel. Každý detail u příborů je pečlivě dokončen, třeba u některých prvků ze stříbra je nutné zařadit i 60 výrobních operací. Výrobky Degrenne jsou odolné vůči intenzivnímu používání, které je nezbytné v hotelovém a restauračním oboru. Jsou i odolné vůči častému mytí v profesionálních myčkách s funkcí odpařování. Na reakci potřeb zákazníků, kteří chtějí posílit svou prestiž, je možné výrobky Guy Degrenne přizpůsobit povrchovými úpravami nebo logem firmy. Nebo mohou být postříbřeny a to podle nejlepších standardů v oblasti profesionální keramiky.

Share This
Starší příspěvky:
Silikomart

Firma Silikomart vyrábí širokou škálu inovativních produktů pro cukrářský, pekařský a gastronomický průmysl, které jsou vhodné i pro domácí použití.

Zavřít