Churchill
4.7 (93.33%) 6 hodnocení

Churchill je britská společnost založena v roce 1795 v srdci The Potteries na severu Staffordshire – tento region je známý díky výrobě známé keramiky. Po celá léta Churchill zlepšuje svou technologii. Proto si vybudovala pověst inovačního, velmi spolehlivého a špičkového dodavatele stolního nádobí. Dnes díky kombinaci letitých zkušeností a využití nejnovějších technologií má Churchill celosvětové uznání a vynikající reputaci u odběratelů, ale i u dalších výrobců stolního nádobí.

Úspěch značky je spojen i s historií rodiny Roper, která má ve společnosti velký význam, zaručuje totiž zachování tradičních hodnot Churchillových. Od roku 1994 je firma Churchill přítomná na londýnské burze, což dokazuje dlouhověkou životnost této značky. Ale i dokazuje, že tato společnost je významná a globální organizace. Výrobky společnosti Churchill jsou používány v restauračním a hotelovém průmyslu ve více než 70 zemích po celém světě, a to vše díky silné obchodní síti vytvořené z více než 500 oficiálních distributorů.

Výrobky Churchill jsou vyráběny s extrémní péčí, často ručně a to díky tradičním metodám. Ty jsou podporovány nejmodernějšími technologickými procesy v oblasti výroby profesionální keramiky pro hotelový a gastronomický průmysl. Velký výběr netradičního designu a barevných kombinací spolu s rustikální citlivosti a elegancí, činí nabídku Churchill nejlepší a nejvhodnější pro všechny její odběratele stolního nádobí. Kromě značkových výrobků firmy Churchill v naší nabídce také najdete další značky patřící do portfolia tohoto výrobce.

 

Využití nádobí

Tyto produkty Art De Cuisine vytvořené pro potravinářské zařízení, u kterých mají styl a individualita zvláštní hodnotu. Sortiment Art De Cuisine odráží historické trendy v evropské stylistice pro kavárny a bistra, které rovněž vyvolávají rustikální atmosféru. Výrobky jsou vyrobeny z porcelánu, dřeva, či čínského porcelánu. Dále produkty Sola což jsou nejkvalitnější příbory vyrobené z nerezové oceli. Výrobky Stone subbrand jsou inspirovány sezónními změnami. Díky všestrannému a ručně malovanému povrchu, který je k dispozici v osmi úžasných barevných kombinacích, které dodávají teplo a rustikální charakter. Vzory : oříškový krém, modré kachní vejce, ječmen bílý, pepř černý, pomeranč se špetkou koření, chrpa modrá, hořčičně žlutá, červené bobule.

Share This
Starší příspěvky:
Rozdíl mezi profesionální myčkou na nádobí a myčkou v domácnostech

Myčka na nádobí je nedílnou součástí ve všech kuchyní, a to jak v domácnostech, tak i v profesionálních gastronomických zařízeních.

Zavřít